Willa Casa En Eslida

63 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Willa Casa En Eslida

Przegląd

Willa Casa En Eslida dysponuje tarasem z widokiem na górę oraz basenem do zanurzania.

Lokalizacja

Pico Espadan znajduje się w około 4 km, a Castle of Artana - jest 4 km od willi. Willa zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Church of Santa Ana, w 3 km.

Najbliższe lotnisko do obiektu to Castellón-Costa Azahar, oddalone o 60 km.

Pokoje

Willa Casa En Eslida dysponuje patio i balkonem, sofą i biurkiem do pracy oraz telewizją satelitarną i telewizją wielokanałową. Wyposażenie łazienek obejmuje kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę, ręczniki kąpielowe i kapcie.

Jedzenie

W pokojach willi znajduje się urządzenie do parzenia kawy/herbaty oraz kuchnię, gdzie goście mogą przygotowywać posiłki. Dostępne udogodnienia obejmują czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

Wypoczynek & Biznes

Do dyspozycji Gości są także basen do nurkowania.

Numer licencji: 22000/2024/31507

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 17:00-23:59
do 11:00
Udogodnienia
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w .
Inne informacje
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie.
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Dom z 3 sypialniami
    • Prysznic
    • Ogrzewanie

    Udogodnienia

    Główne udogodnienia

    Wi-Fi
    Parking
    Sprzęt kuchenny

    Czajnik

    Przybory kuchenne

    Klimatyzacja
    Telewizja

    Telewizor LCD

    Posiłki/ Napoje

    Stół na świeżym powietrzu

    Atrakcje dla dzieci

    Łóżeczka dla dzieci

    Wyżywienie

    • Stół na świeżym powietrzu

    Udogodnienia dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Wyposażenie pokoju

    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół

    Łazienka

    • Pralka

    Kuchnia

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Media

    • Telewizor LCD

    Wystrój pokoju

    • Podłoga z parkietem
    Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

    Podstawowe informacje o Willa Casa En Eslida

    💵 Najniższa cena pokoju
    📏 Odległość do centrum 100 m
    ✈️ Odległość do lotniska 59.6 km
    🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Castellón-Costa Azahar, cdt

    Lokalizacja

    Adres
    Adres został skopiowany.
    31 La Carrera, Eslida, Hiszpania, 12528
    Widok mapy
    31 La Carrera, Eslida, Hiszpania, 12528
    • Atrakcje turystyczne
    • W pobliżu
    • Restauracje
    • Hotele w pobliżu
    Park
    Parque Natural de la Sierra de Espadán
    390 m
    Restauracja
    Bar Restaurante Paquita
    520 m

    Opinie o Willa Casa En Eslida

    7.4 /10
    Bardzo dobrze
    22 opinii
    Zweryfikowane opinie  
    Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
    Byłeś/byłaś tu?
    Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
    Napisz recenzję

    Często zadawane pytania (FAQ) o Casa En Eslida

    Czy willa Willa Casa En Eslida posiada parking na miejscu?
    Tak, willa Willa Casa En Eslida oferuje parking.
    Czy Willa Casa En Eslida posiada taras?
    Tak, Willa Casa En Eslida posiada taras, a także basen.
    Czy willa posiada kuchnię?
    Willa dysponuje kuchnią.
    Jaki widok goście będą podziwiać z okien willi?
    Okna willi mają widoki na górę.
    Czy willa Willa Casa En Eslida ma miejsca przeznaczone do pracy?
    Tak, willa Willa Casa En Eslida wyposażono w biurko do pracy.
    Czy Willa Casa En Eslida oferuje przechowalnię bagażu przed zameldowaniem?
    Tak, Willa Casa En Eslida oferuje przechowalnię bagażu.
    Sprawdź pokoje i ceny
    Przyjazd
    Wybierz datę
    -
    Wyjazd
    Wybierz datę
    Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój